Inteligentní elektroinstalace

Od počátku roku 2014 spolupracujeme se společností Loxone, která se zabývá vývojem prvků pro inteligentní elektroinstalace zaměřené především na rodinné domy či byty a menší průmyslové objekty.

silver-partner-cross.png, 40kBV roce 2015 jsme se po úspěšném dokončení prvních inteligetních elektroinstalací a absolvování množství školení stali hrdými stříbrnými partnery společnosti Loxone. Tento status prokazuje odbornou způsobilost našich techniků k realizaci Vašeho projektu.

Hlavním cílem inteligentní elektroinstalace není, jak se mnozí domnívají, to, že Vám Váš dům uvaří kávu na požádání, nebo upeče kuře tak, abyste si ho mohli po příchodu z práce rovnou sníst. Cílem inteligentní domácnosti je, abyste se nemuseli zaobírat věcmi, o které se může postarat systém sám. Mezi takové patří například každodenní vytahování a stahování žaluzií. Systém sám ví, kdy je čas žaluzie roztáhnout či naopak zatemnit. Nabízí Vám inteligentní ovládání světel, které vede jednak k vašemu pohodlí, dále k příjemnějšímu pocitu v místnosti a v neposlední řadě k finančním úsporám. Systém je běžně propojený také s Vaším vytápěním, které se díky tomu automaticky inteligentně řídí. A mnoho dalšího jak z pohledu vašeho pohodlí, tak bezpečnosti, finančních úspor či budoucí rozšiřitelnosti.

Kontaktujte nás pro nezávaznou poptávku a konzultaci. Naši technici se s Vámi rádi sejdou a společně proberete, jaké výhody by Vám mohla inteligentní elektroinstalace přinést a zda se hodí pro Váš projekt či plány.

Loxone je inteligentním řešením elektroinstalace, vytápění, chlazení, EZS a dalších systémů za ceny, které již nejsou pro běžného člověka science fiction.

smart_home.png, 44kB